Σας καλούμε να παρευρεθείτε στην παρουσίαση του βιβλίου διηγημάτων των παιδιών που συμμετείχαν αλλά και ολοκλήρωσαν το Πρόγραμμα: «Η χαρά του διαβάσματος – Η πρόκληση της γραφής» το οποίο εκπονήθηκε στο σχολείο μας κατά το χρονικό διάστημα 2019–2021 και αξίζει την επιβράβευσή μας. Η παραπάνω εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις 3/12/2021, ημέρα Παρασκευή και ώρα 19:00 στην Παιδική Βιβλιοθήκη του Δήμου Σύρου Ερμούπολης
Παρουσίαση βιβλίου διηγημάτων μαθητών του Προγράμματος “Η χαρά του διαβάσματος – Η πρόκληση της γραφής”
![](https://3gym-syrou.gr/wp-content/uploads/2021/12/Oldlace-Books-Illustration-Book-Donation-Poster.jpg)